Bakıda Canali butiki yenidən öz qapılarını açdı—bu dəfə daha zərif, daha müasir və daha möhtəşəm bir üslubda. Brendin incə zövqünü əks etdirən genişmiqyaslı yenidənqurmadan sonra butik, italyan sənətkarlığının və lüks həyat tərzinin ruhunu hiss etməyə dəvət edir. İnteryerin hər bir detalı diqqətlə düşünülüb, sadəcə bir mağaza deyil, əsl zəriflik məbədi yaratmaq üçün nəzərdə tutulub.
Bu butik, Canali brendinin yenilənməsi üçün yeni konsepsiya və strategiyanın bir hissəsidir. Bu strategiyanın sütunlarından biri yeni materiallardan istifadə edərək lifestyle formatında olan butiklərinin yenidən təsəvvür edilməsi, imic səviyyəsinin yüksəldilməsi və italyan həyat tərzinin orijinal görünməsini təmsil edən yenilənmiş kolleksiyaları nümayiş etdirmək üçün bir məkan yaratmaqdır. Bu konsepsiya, Canali butikinin Milandan qaynaqlandığı üçün Milan evinin ruhunu təcəssüm etdirir. Təmirin məqsədi isti və qonaqpərvər bir atmosfer yaratmaq idi - müştərilərin planlaşdırdıqlarından daha çox vaxt keçirə biləcəyi bir yer.
Canali brendinin prezidenti və baş icraçı direktoru Stefano Kanali də daxil olmaqla xüsusi qonaqları bir araya gətirən təntənəli açılış möhtəşəm bir tədbir idi.
Bakıdakı Canali butiki sadəcə bir mağaza deyil; bu, zərif lüks dünyasına açılan bir qapıdır. Artıq açıqdır və qüsursuz italyan keyfiyyətini və tərzini qiymətləndirməyə hazır qonaqları gözləyir. Bu, sadəcə alış-veriş deyil; bu, gözəl yaşamaq sənətidir.